Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Tērvetes alus

Visi alus tapšanas procesi tiek ļoti rūpīgi kontrolēti ar HACCP, jeb pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas sistēmas palīdzību, tāpēc, mums patiess prieks un gandarījums, ka rūpējoties par kvalitāti un higiēnu tiek izvēlēti ACO risinājumi no nerūsējošā tērauda.

TopFood

Plašā produkcija ko piedāvā TopFood tiek gatavota no svaiga un augstvērtīga Latvijas piena un to gatavošanas procesā netiek pievienoti nedz konservanti, nedz garšas pastiprinātāji. Esam gandarīti par pasūtītaja izvēli jaunās ražotnes būvniecībā izmantot ACO risinājumus, kuri atbilst augstajām higiēnas prasībām.

Zoltners – Alus darītava

Arī tādās īpašās vietās kā Zoltners, kur alus darītavā top oriģinālas alus šķirnes, kādas neatrast nekur citur, var atrast kādu trapu vai kanālu no ACO plašā klāsta.

Fazer maiznīca

Maize jau no agrīniem laikiim ir viens no nozīmīgākajiem produktiem, tieši tā pat kā ACO ir viens no nozīmīgākajiem ūdens novadīšanas risinājumu ražotājiem, īpaši pārtikas nozarēm.

Ražošanas ceha rekonstrukcija "Baltic Dairy Board"

“Baltic Dairy Board” ir lielākā, ģimenei piederošā, proteīnu ražotne Ziemeļeiropā, kas ne tikai nodrošina darbu gandrīz 30 cilvēkiem, bet arī rūpējās par savu darbinieku ergonomiskumu un higiēnisku vidi ražotnē izvēloties ACO notekūdeņu savākšanas sistēmas.

Gaļas pārstrādes un noliktavu kompleksa izveide "Melnā Govs"

Melnā Govs ne tikai lepojas ar augstas kvalitātes produktiem, bet arī ar košu iepakojumu, kura pamatā ir simboliem caurvītā glezna “Latvijas pļava”. Tajā ir attēloti Latvijas skaistums, dabas likumi un mainīgiem cikli, dzīves prieks un daļina no mums ikkatra.

Zinātnes un inovāciju centrs VIZIUM

VIZIUM ir unikāls zinātnes centrs, kura uzdevums ir ar tehnoloģiju, radošo darbnīcu un zinātnes šovu palīdzību izglītot bērnus un jauniešus par STEM. Vairāk par projektu: https://archidea.lv/lv/portfolio/portfolio/archidea/architecture/211/?submenu1=2&lang=lv

Ventspils strūklaka "Lietussargs"

Strūklakas ir apburoši apskates objekti, kurus vērojot ir iespēja atslēgties no ikdienas skriešanas un atpūtināt gan acis, gan prātu. Šādās vietās ļoti svarīga ir harmonija, lai ne mazākais sīkums netraucētu un nebojātu kopējo ainu.

Ielu un inženiertīklu infrastruktūras pārbūve Smiltenē

Smiltenes novads ir viens no latviskākajiem novadiem ne tikai iedzīvotāju sastāva, bet arī latviskās identitātes un piederības izjūtas nostiprināšanas ziņā. ACO ir priecīgi, ka Smiltene uzticas ACO risinājumiem un komandai, un turpina izmantot ACO produkciju savas pilsētvides uzlabošanai.

Tukuma 2. vidusskola

Skolu un bērnudārzu projekti ACO vienmēr bijuši īpaši nozīmīgi, jo tieši šajos objektos mācās un attīstās mūsu nākošā paaudze.

Tirdzniecības centrs SĀGA

“Sāga” ir lielākais dzīvesstila tirdzniecības centrs Baltijā. “Sāga” piedāvā pasaulē jau atzītu, bet Baltijas tirgum jaunu konceptu,

vienkopus apvienojot iepirkšanos mājai un dārzam, visu sportam, atpūtu, veselības un biroju centru

Hanzas perons

Hanzas Perons ir izcils projekts, kurš apvieno sevī industriālo vilcienu preču stacijas sirdi - veco ķieģeļu mūra ēku un vēsturisko koka siju

kopumu ar mūsdienīgām stiklotajām konstrukcijām.

Mežaparka estrādes pārbūve

Neapšaubāmi viens no pēdējo gadu lielākajiem un nozīmīgākajiem projektiem ne tikai materiālu ražotājiem un piegādātājiem,

bet arī cilvēkiem, kuri plāno apmeklēt un piedalīties dažādos pasākumos Mežaparka Lielajā estrādē.

Jaunmārupes PII "Zīļuks"

PII “Zīļuks” ir Mārupes novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde, kas savas durvis izglītojamiem vēra 2021.gada 1. oktobrī.

“Jānis Sauka” Gaļas pārstrādes cehs

Zīmols “Jānis Sauka” ir pazīstams tiem, kuri augstu vērtē gaļas izstrādāumu garšas buķeti un nevainojamu kvalitāte.

Bauskas sporta laukums

Pārbūvējot sporta laukumu, radās iespēja nodrošināt Bauskas 2. Vidusskolas, Bauskas pamatskolas un PII “Zīlīte” izglītojamiem kvalitatīvas sporta nodarbības,

papildus sniedzot iespēju attīstīt ārpus klašu sporta aktivitātes un veicināt veselīgu dzīvesveidu.

Jaunā "Laima" ražotne

“Laima” ir tradīcijām bagāts un Latvijā patiesi iemīļots saldumu zīmols, kas šogad svin savu 151. jubileju.

T/C Alfa rekonstrukcija

T/C Alfa 2019. gadā veica paplašinājumu, kas saistīts ar trīsstāvu mazumtirdzniecības ēkas un daudzstāvu autostāvvietas būvniecību, izmantojot dažādus ACO risinājumus.

Cēsu pilsētas stadions

Cēsu pilsētas stadions, kurš kalpos arī kā dažādu valsts sektoru treniņu bāze, kurā fizisko sagatavotību varēs uzlabot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta
Cēsu depo darbinieki, Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas mācībspēki un audzēkņi u.c.

Grand Hotel Kempinski Riga

Viesnīca galvaspilsētas sirdī. 2017.gada GRAND PRIX balvas Ikgadējā Latvijas Būvniecības Balvā 2017 kā atjaunota ēka vēsturiskajā Rīgas centrā ieguvēja.

Wellton SPA Riverside

Wellton Riverside SPA Hotel ir Superior klases četru zvaigžņu viesnīca Vecrīgā, kura ieguvusi Kayak balvu kā ”Viesu iecienīta viesnīca 2019”.

ACO KerbDrian Daugavpilī

Projekts Daugavpilī, kur tika izmantots ACO KerbDrain un ACO Monoblock PD, lai radītu iedzīvotājiem ērti izbraucamus ceļus bez peļķēm.

2 x Oleopator G-H NS 250/25000 Valmierā

Projekts Valmierā, kur tika iestrādāti 2 ACO Oleopator G-H NS250/2500 naftas produktu atdalītāji.