Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Datu aizsardzības deklarācija

Mēs priecājamies, ka apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Turpmākajā tekstā vēlamies informēt par jūsu datu apstrādi saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) 13. pantu.

Atbildīgais

Par turpmāk aprakstīto datu apstrādi atbild izlaides ziņās nosauktā iestāde.

ACO Nordic komanda

Dzelzavas iela 120z
LV-1021 Rīga
Tel. +371 67 377 927
E-pasts info@aco-nordic.lv

Lietošanas dati

Kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes, mūsu tīmekļa serverī statistikas nolūkos kā protokols tiek īslaicīgi izvērtēti tā sauktie lietošanas dati, lai uzlabotu tīmekļa vietņu kvalitāti. Šo datu kopu veido:

  • pieprasītā satura nosaukums un adrese,
  • meklēšanas datums un laiks,
  • pārsūtīto datu daudzums,
  • piekļuves statuss (saturs pārsūtīts, saturs nav atrasts),
  • izmantotā tīmekļa pārlūka un operētājsistēmas apraksts,
  • ieteikuma saite, kas parāda, no kādas vietnes esat nokļuvis mūsu vietnē,
  • pieprasītāja datora IP adrese, kas tiek saīsināta tā, ka personas datu uzzināšana vairs nav iespējama.

Minētos protokola datus izvērtē tikai kā anonīmus datus.

IP adreses saglabāšana drošības nolūkos

Turklāt no jūsu tīmekļa pārlūka saņemto pilno IP adresi mēs saglabājam tikai septiņas dienas ar stingri noteiktu mērķi, lai identificētu, ierobežotu un novērstu uzbrukumus mūsu tīmekļa vietnei. Pēc šī perioda beigām IP adrese tiek dzēsta vai anonimizēta. Juridiskais pamatojums ir VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma f) apakšpunkts.

Datu drošība

Lai pēc iespējas pilnīgāk aizsargātu jūsu datus no nevēlamas piekļuves, mēs veicam tehniskus un organizatoriskus pasākumus. Savās tīmekļa vietnēs mēs izmantojam šifrēšanas procedūru. Dati no jūsu datora tiek pārsūtīti uz mūsu serveri un otrādi - ar interneta starpniecību, izmantojot TLS šifrēšanu. Jūs to parasti ievērojat pēc pazīmes, ka jūsu pārlūka statusa joslā ir aizvērtas slēdzenes simbols un adreses josla sākas ar https://.

Nepieciešamās sīkdatnes

Savās tīmekļa vietnēs mēs izmantojam sīkdatnes, kas ir nepieciešamas mūsu tīmekļa vietņu lietošanai.

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko var saglabāt un nolasīt jūsu galiekārtā. Izšķir sesijas sīkdatnes, kuras tiek dzēstas, kad jūs aizverat savu pārlūkprogrammu, un pastāvīgās sīkdatnes, kuras saglabā ilgāk nekā tikai atsevišķas sesijas laikā.

Šīs nepieciešamās sīkdatnes mēs neizmantojam analīzes, izsekošanas vai reklāmas nolūkos.

Daļa no šīm sīkdatnēm satur tikai informāciju par konkrētiem iestatījumiem, un tām nav tiešas saistības ar personu. Tās var būt nepieciešamas arī, lai nodrošinātu palīdzību lietotājam, vietnes drošību un izmantojumu.

Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma f) apakšpunktu.

Jūs varat iestatīt savu pārlūku tā, lai tas informētu jūs par sīkdatņu izvietošanu. Tādā veidā jums būs pārskatāma sīkdatņu lietošana. Turklāt ar piemērotu pārlūka iestatījumu jūs jebkurā laikā varat dzēst sīkdatnes un nepieļaut jaunu sīkdatņu ievietošanu. Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu tīmekļa vietnes pēc tam varbūt nebūs iespējams parādīt un dažas funkcijas vairs nebūs tehniski pieejamas.

Apmeklētāju plūsmas mērīšana

Savu tīmekļa vietņu pielāgošanas vajadzībām mēs izmantojam tīmekļa analīzes rīku. Tas izstrādā lietošanas profilus uz pseidonīmu bāzes. Šai nolūkā jūsu galiekārtā tiek saglabātas pastāvīgās sīkdatnes, ko mēs varam nolasīt. Turklāt ir iespējams, ka mēs iegūsim jūsu pārlūkprogrammas vai galiekārtas atpazīšanas pazīmes (piemēram, tā saukto “pārlūka pirkstu nospiedumu” vai jūsu nesaīsināto IP adresi). Tādā veidā mēs varam atpazīt un uzskaitīt atkārtotos apmeklētājus.

Turklāt apmeklētāju plūsmas mērīšanas ietvaros mēs izmantojam šādas funkcijas:

  • Mēs papildinām pseidonīmu datus ar tiem datiem, ko mums sniedz trešās puses pakalpojumu sniedzēji. Tādējādi mēs varam izvērtēt savu apmeklētāju demogrāfiskās pazīmes, piemēram, spriest par vecumu, dzimumu un dzīvesvietu.
  • Mēs izmantojam identifikācijas metodi, kas ļauj mums reģistrēt un pēc tam izvērtēt apmeklētāju izdarītās kustības ar peles kursoru.

Datu apstrādes pamatā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma a) apakšpunktu vai TMG (Telemediju likuma) 15. panta 3. punkta 1. teikumu ar nosacījumu, ka jūs esat izteicis savu piekrišanu ar mūsu reklāmkarogu starpniecību.

Kādus trešās puses pakalpojumu sniedzējus mēs izmantojam šajos ietvaros?

Turpmākajā tekstā mēs jūs iepazīstināsim ar tiem trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, ar kuriem mēs sadarbojamies, mērot apmeklētāju plūsmu. Ja datus apstrādā ārpus ES vai EEZ, ņemiet vērā risku, ka valsts iestādes var piekļūt datiem drošības un uzraudzības nolūkos, jūs par to neinformējot, tātad jūs nevarat iesniegt sūdzību. Ja mēs izmantosim pakalpojumu sniedzējus no nedrošām trešajām valstīm un jūs tam piekritīsiet, pārsūtīšana uz trešo valsti notiks saskaņā ar VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

Pakalpojuma sniedzējsMaksimālais
uzglabāšanas laiks
Atbilstošs datu aizsardzības līmenisPiekrišanas atsaukšana
Google Ireland LimitedApstrāde ES/EEZ iekšienēJa vēlaties atsaukt savu piekrišanu, noklikšķiniet šeit un paudiet atbilstošu nostāju mūsu reklāmkarogā.
Google LLC (ASV)Nav atbilstoša datu aizsardzības līmeņa. Nosūtīšana notiek, pamatojoties uz VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu, noklikšķiniet šeit un paudiet atbilstošu nostāju mūsu reklāmkarogā.

Izsekošanas tehnoloģijas, ko izmanto trešo pušu pakalpojumu sniedzēji reklāmas nolūkā

Mēs izmantojam starpiekārtu izsekošanas tehnoloģijas, lai, izvērtējot jūsu apmeklējumu mūsu tīmekļa vietnēs, varētu jūs iepazīstināt ar mērķtiecīgu reklāmu citās tīmekļa vietnēs un paši savukārt varētu redzēt, cik efektīvi ir bijuši mūsu reklāmas pasākumi.

Datu apstrādes pamatā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma a) apakšpunktu vai TMG 15. panta 3. punkta 1. teikumu ar nosacījumu, ka jūs esat izteicis savu piekrišanu ar mūsu reklāmkaroga starpniecību. Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat atsaukt jebkurā laikā.

Kā darbojas izsekošana?

Kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes, ir iespējams, ka zemāk minētie trešās puses pakalpojumu sniedzēji var piekļūt jūsu pārlūka vai galiekārtas atpazīšanas pazīmēm (piemēram, tā sauktajam “pārlūka pirkstu nospiedumam”), izvērtēt jūsu IP adresi, saglabāt vai nolasīt atpazīšanas pazīmes jūsu galiekārtā (piemēram, sīkdatnes) vai iegūt piekļuvi individuālam izsekošanas pikselim.

Šīs atsevišķās pazīmes trešās puses pakalpojumu sniedzēji var izmantot, lai atpazītu jūsu galiekārtu citās tīmekļa vietnēs. Attiecīgajiem trešās puses pakalpojumu sniedzējiem mēs varam uzticēt reklāmas ieslēgšanu, kas ir orientēta uz vietnēm, kas tika apmeklētas pie mums.

Ko nozīmē starpiekārtu izsekošana?

Kad jūs ar saviem lietotāja datiem piesakāties pie trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, var savstarpēji sasaistīt dažādu pārlūku un galiekārtu attiecīgās atpazīšanas pazīmes. Tādējādi, ja trešās puses pakalpojumu sniedzējs ir, piemēram, izstrādājis vienu savu pazīmi gan jūsu lietotajam klēpjdatoram, datoram, viedtālrunim vai planšetdatoram, šīs pazīmes var savstarpēji sasaistīt, tiklīdz jūs ar saviem pieteikšanās datiem izmantojat pakalpojumu, ko nodrošina trešās puses pakalpojumu sniedzējs. Tādā veidā trešās puses pakalpojumu sniedzēji var mērķtiecīgi vadīt mūsu reklāmas kampaņas, novirzot uz dažādām galiekārtām.

Kādus trešās puses pakalpojumu sniedzējus mēs izmantojam šajos ietvaros?

Turpmākajā tekstā tiks nosaukti tie trešās puses pakalpojumu sniedzēji, ar kuriem mēs sadarbojamies reklāmas nolūkos. Ja datus apstrādā ārpus ES vai EEZ, ņemiet vērā risku, ka valsts iestādes var piekļūt datiem drošības un uzraudzības nolūkos, jūs par to neinformējot, tātad jūs nevarat iesniegt sūdzību. Ja mēs izmantosim pakalpojumu sniedzējus no nedrošām trešajām valstīm un jūs tam piekritīsiet, pārsūtīšana uz trešo valsti notiks saskaņā ar VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

Pakalpojuma sniedzējsMaksimālais
uzglabāšanas laiks
Atbilstošs datu aizsardzības līmenisPiekrišanas atsaukšana
Google LLC (ASV)Nav atbilstoša datu aizsardzības līmeņa. Nosūtīšana notiek, pamatojoties uz VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu, noklikšķiniet šeit un paudiet atbilstošu nostāju mūsu reklāmkarogā.

Kontaktveidlapa

Jums ir iespēja sazināties ar mums, izmantojot mūsu kontaktveidlapu. Lai izmantotu mūsu kontaktveidlapu, vispirms ir vajadzīgi jūsu dati, kas apzīmēti kā obligāti aizpildāmie lauki.

Šie dati tiek izmantoti, lai sniegtu atbildi uz jūsu pieprasījumu, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma f) apakšpunktu.

Turklāt jūs pats varat izlemt, vai vēlaties sniegt vēl citu papildinformāciju. Šī informācija ir brīvprātīga, un tā nav obligāti nepieciešama saziņai. Jūsu brīvprātīgi sniegtā informācija tiek apstrādāta, pamatojoties uz jūsu piekrišanu saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma a) apakšpunktu.

Jūsu datus apstrādā tikai tāpēc, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu. Mēs dzēšam jūsu datus, ja tie vairs nav nepieciešami un nerodas pretruna ar juridisko glabāšanas pienākumu.

Ja jūsu kontaktveidlapā sniegtie dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma f) apakšpunktu, jūs jebkurā laikā varat iebilst pret apstrādi. Turklāt jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu brīvprātīgi sniegtās informācijas apstrādei. Šai nolūkā vērsieties izlaides datos norādītajā e-pasta adresē.

Sociālo tīklu spraudņi

Mēs jums dodam iespēju lietot sociālo tīklu spraudņus Tomēr datu aizsardzības nolūkos mēs iekļaujam savus ievietotos sociālo tīklu spraudņus tikai dezaktivētā veidā. Tāpēc sociālie tīkli nesaņem datus, kad jūs atverat mūsu tīmekļa vietnes.

Tomēr tiem ir iespēja aktivizēt un izmantot sociālo tīklu spraudņus, kas ir ievietoti mūsu tīmekļa vietnēs. Šai nolūkā mēs izmantojam risinājumu, kas nodrošina, ka mūsu tīmekļa serveris pirmajā solī sagatavo visus datus un funkcijas, kas nepieciešamas sociālo tīklu spraudņa attēlošanai. Tikai pēc tam, kad jūs izlemjat aktivizēt attiecīgo sociālā tīkla spraudni un uzklikšķināt uz attiecīgā sīktēla vai simbola, jūsu pārlūks izveidos savienojumu ar attiecīgā sociālā tīkla īpašnieka serveriem.

Ja jūs aktivizējat kāda sociālā tīkla spraudni, sociālais tīkls saņem galvenokārt jūsu IP adresi, kā arī informāciju par jūsu apmeklējumu mūsu tīmekļa vietnēs. Tas notiek neatkarīgi no tā, vai jums ir konts attiecīgajā sociālajā tīklā. Ja esat pieteicies, tad datus var tieši pakārtot jūsu sociālā tīkla profilam.

Kopumā mēs neietekmējam to, vai un kādā mērā attiecīgais sociālais tīkls pēc aktivizācijas apstrādā personas datus. Tomēr iespējams, ka sociālais tīkls no jūsu datiem izveidos lietošanas profilus, lai tos izmantotu personalizētai reklāmai. Turklāt jūsu dati tiks izmantoti, lai informētu citus sociālā tīkla lietotājus par jūsu aktivitātēm mūsu tīmekļa vietnēs.

Iegulšanu veic, pamatojoties uz jūsu piekrišanu saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma a) apakšpunktu vai TMG 15. panta 3. punkta 1. teikumu, ja esat devis savu piekrišanu, uzklikšķinot uz sīktēla. Lūdzam ņemt vērā, ka daudzu sociālo tīklu spraudņu iegulšana nozīmē, ka jūsu dati tiek apstrādāti ārpus ES vai EEZ. Turklāt dažās valstīs pastāv risks, ka valsts iestādes var piekļūt datiem drošības un uzraudzības nolūkos, jūs par to neinformējot, tātad jūs nevarat iesniegt sūdzību. Ja mēs izmantosim pakalpojumu sniedzējus no nedrošām trešajām valstīm un jūs tam piekritīsiet, pārsūtīšana uz nedrošo trešo valsti notiks saskaņā ar VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

Ja jūs vairs nevēlaties, ka aktivizētie sociālo tīklu spraudņi apstrādā jūsu personas datus, jūs varat nepieļaut turpmāko apstrādi, vairs neklikšķinot uz attiecīgā sociālā tīkla sīktēla vai simbola.

Pakalpojuma sniedzējsMaksimālais
uzglabāšanas laiks
Atbilstošs datu aizsardzības līmenis Piekrišanas atsaukšana
InstagramNav atbilstoša datu aizsardzības līmeņa. Nosūtīšana notiek, pamatojoties uz VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu, noklikšķiniet šeit un paudiet atbilstošu nostāju mūsu reklāmkarogā.
LinkedInNav atbilstoša datu aizsardzības līmeņa. Nosūtīšana notiek, pamatojoties uz VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu, noklikšķiniet šeit un paudiet atbilstošu nostāju mūsu reklāmkarogā.
FlickrNav atbilstoša datu aizsardzības līmeņa. Nosūtīšana notiek, pamatojoties uz VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu, noklikšķiniet šeit un paudiet atbilstošu nostāju mūsu reklāmkarogā.
Facebook (ASV un/vai Īrija)Nav atbilstoša datu aizsardzības līmeņa. Nosūtīšana notiek, pamatojoties uz VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu, noklikšķiniet šeit un paudiet atbilstošu nostāju mūsu reklāmkarogā.
Twitter (ASV)Nav atbilstoša datu aizsardzības līmeņa. Nosūtīšana notiek, pamatojoties uz VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu, noklikšķiniet šeit un paudiet atbilstošu nostāju mūsu reklāmkarogā.

Iegulti videoieraksti

Mūsu tīmekļa vietnēs tiek iegulti videoieraksti, kas neglabājas mūsu serveros. Lai nodrošinātu, ka, atverot mūsu tīmekļa vietnes ar iegultiem videoierakstiem, automātiski netiktu lejupielādēts trešās puses pakalpojumu sniedzēja saturs, mēs vispirms rādām tikai lokāli saglabātus videoierakstu sīktēlus. Šādā veidā trešās puses pakalpojumu sniedzējs nesaņem informāciju.

Trešās puses pakalpojumu sniedzēja saturs tiek ielādēts tikai pēc klikšķa uz sīktēla. Tādējādi trešās puses pakalpojumu sniedzējs saņem informāciju, ka jūs atvērāt mūsu vietni, kā arī lietošanas datus, kas ir tehniski nepieciešami šajos ietvaros. Turklāt trešās puses pakalpojumu sniedzējs tad var ieviest izsekošanas tehnoloģijas. Mēs neietekmējam turpmāko datu apstrādi, ko veic trešās puses pakalpojumu sniedzējs. Uzklikšķinot uz sīktēla, jūs mums paziņojat, ka piekrītat lejupielādēt trešās puses pakalpojumu sniedzēja saturu.

Iegulšanu veic, pamatojoties uz jūsu piekrišanu saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma a) apakšpunktu, ja esat devis savu piekrišanu, uzklikšķinot uz sīktēla. Lūdzam ņemt vērā, ka daudzu videoierakstu iegulšana nozīmē, ka jūsu dati tiek apstrādāti ārpus ES vai EEZ. Turklāt dažās valstīs pastāv risks, ka valsts iestādes var piekļūt datiem drošības un uzraudzības nolūkos, jūs par to neinformējot, tātad jūs nevarat iesniegt sūdzību. Ja mēs izmantosim pakalpojumu sniedzējus no nedrošām trešajām valstīm un jūs tam piekritīsiet, pārsūtīšana uz nedrošo trešo valsti notiks saskaņā ar VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

Pakalpojuma sniedzējsAtbilstošs datu aizsardzības līmenisPiekrišanas atsaukšana
YouTube/Google (ASV)Nav atbilstoša datu aizsardzības līmeņa. Nosūtīšana notiek, pamatojoties uz VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.Ja esat uzklikšķinājis uz sīktēla, nekavējoties tiek lejupielādēts trešās puses pakalpojumu sniedzēja saturs. Ja nevēlaties šādu lejupielādi citās vietnēs, neklikšķiniet vairs uz sīktēliem.

Pieteikums informatīvajiem biļeteniem un nosūtīšana

Mūsu tīmekļa vietnē jūs varat abonēt informatīvo biļetenu. Ņemiet vērā, ka informatīvā biļetena pieteikumā mums ir vajadzīgi noteikti dati (vismaz jūsu e-pasta adrese).

Biļetenu nosūta tikai tad, ja esat devis skaidru piekrišanu saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma a) apakšpunktu. Pēc pieteikuma aizpildīšanas mūsu tīmekļa vietnē jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi (divkāršs pieteikuma apstiprinājums). Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu. Jūs saņemsiet vienkāršu atsaukšanas iespēju, piemēram, ar atteikuma saites starpniecību, kas ir ievietota katrā biļetenā.

Saistībā ar biļetenu pieteikumu mēs saglabājam vēl citus datus papildus tiem, kas jau ir minēti, ja tie ir nepieciešami, lai pierādītu, ka esat abonējis mūsu biļetenu. Tajos var ietilpt pilnas IP adreses uzglabāšana brīdī, kad tiek pasūtīts vai apstiprināts informatīvais biļetens, kā arī mūsu nosūtītās apstiprinājuma vēstules kopija. Šāda datu apstrāde notiek, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma f) apakšpunktu, ar mērķi sniegt pārskatu par biļetenu nosūtīšanas likumību.

Kartogrāfiskie pakalpojumi

Mūsu tīmekļa vietnēs tiek iegulti kartogrāfiskie pakalpojumi, kas neglabājas mūsu serveros. Lai nodrošinātu, ka, atverot mūsu tīmekļa vietnes ar iegultiem kartogrāfiskajiem pakalpojumiem, automātiski netiktu lejupielādēts trešās puses pakalpojumu sniedzēja saturs, mēs vispirms rādām tikai lokāli saglabātus karšu sīktēlus. Šādā veidā trešās puses pakalpojumu sniedzējs nesaņem informāciju.

Trešās puses pakalpojumu sniedzēja saturs tiek ielādēts tikai pēc klikšķa uz sīktēla. Tādējādi trešās puses pakalpojumu sniedzējs saņem informāciju, ka jūs atvērāt mūsu vietni, kā arī lietošanas datus, kas ir tehniski nepieciešami šajos ietvaros. Mēs neietekmējam turpmāko datu apstrādi, ko veic trešās puses pakalpojumu sniedzējs. Uzklikšķinot uz sīktēla, jūs mums paziņojat, ka piekrītat lejupielādēt trešās puses pakalpojumu sniedzēja saturu.

Iegulšana ir balstīta uz jūsu piekrišanu saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma a) apakšpunktu vai TMG 15. panta 3. punkta 1. teikumu ar nosacījumu, ka jūs esat izteicis savu piekrišanu, uzklikšķinot uz sīktēla.

Lūdzam ņemt vērā, ka dažu kartogrāfisko pakalpojumu iegulšana nozīmē, ka jūsu dati tiek apstrādāti ārpus ES vai EEZ. Turklāt dažās valstīs pastāv risks, ka valsts iestādes var piekļūt datiem drošības un uzraudzības nolūkos, jūs par to neinformējot, tātad jūs nevarat iesniegt sūdzību. Ja mēs izmantosim pakalpojumu sniedzējus no nedrošām trešajām valstīm un jūs tam piekritīsiet, pārsūtīšana uz nedrošo trešo valsti notiks saskaņā ar VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

Pakalpojuma sniedzējsMaksimālais uzglabāšanas laiksAtbilstošs datu aizsardzības līmenisPiekrišanas atsaukšana
Google LLC (ASV)Nav atbilstoša datu aizsardzības līmeņa. Nosūtīšana notiek, pamatojoties uz VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.Ja esat uzklikšķinājis uz sīktēla, nekavējoties tiek lejupielādēts trešās puses pakalpojumu sniedzēja saturs. Ja nevēlaties šādu lejupielādi citās vietnēs, neklikšķiniet vairs uz sīktēliem.

Citu trešo pušu tehniskā satura un funkciju iesaistīšana

Mēs izmantojam zemāk minēto trešās puses pakalpojumu sniedzēju tehniskās funkcijas un saturu, lai parādītu savas tīmekļa vietnes.

Atverot mūsu vietnes, tiek lejupielādēts to trešās puses pakalpojumu sniedzēju saturs, kuri nodrošina šīs funkcijas un saturu. Tādējādi trešās puses pakalpojumu sniedzējs saņem informāciju, ka jūs atvērāt mūsu vietni, kā arī lietošanas datus, kas ir tehniski nepieciešami šajos ietvaros.

Mēs neietekmējam turpmāko datu apstrādi, ko veic trešās puses pakalpojumu sniedzējs.

Datu apstrādes pamatā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma a) apakšpunktu ar nosacījumu, ka jūs iepriekš esat izteicis savu piekrišanu, izmantojot mūsu reklāmkarogu risinājumu.

Lūdzam ņemt vērā, ka trešās puses pakalpojumu sniedzēju satura un funkciju lietošana var nozīmēt, ka jūsu dati tiek apstrādāti ārpus ES vai EEZ. Turklāt dažās valstīs pastāv risks, ka valsts iestādes var piekļūt datiem drošības un uzraudzības nolūkos, jūs par to neinformējot, tātad jūs nevarat iesniegt sūdzību. Ja mēs izmantosim pakalpojumu sniedzējus no nedrošām trešajām valstīm un jūs tam piekritīsiet, pārsūtīšana uz nedrošo trešo valsti notiks saskaņā ar VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

Pakalpojuma sniedzējsTehniskā funkcija vai satursMaksimālais uzglabāšanas
laiks, ja attiecas
Pārsūtīšana uz trešajām valstīm saskaņā ar pakalpojumu sniedzēja informāciju un atbilstoša datu aizsardzības līmeņa nodrošināšanaPiekrišanas atsaukšana
Google LLC (ASV)JQuery

(Java Script bibliotēka)

Nav atbilstoša datu aizsardzības līmeņa. Nosūtīšana notiek, pamatojoties uz VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.Ja jūs vairs nepiekrītat apstrādei, lūdzam neturpināt izmantot mūsu vietni.
Google LLC (ASV)Google FontsNav atbilstoša datu aizsardzības līmeņa. Nosūtīšana notiek, pamatojoties uz VDAR 49. panta 1. punkta a) apakšpunktu.Ja jūs vairs nepiekrītat apstrādei, lūdzam neturpināt izmantot mūsu vietni.

Uzglabāšanas laiks

Ja vien mēs jau neesam sīki informējuši par uzglabāšanas ilgumu, personas dati tiek dzēsti, ja tie vairs nav nepieciešami iepriekš minētajiem apstrādes nolūkiem un nav nekādu juridisku glabāšanas pienākumu, kas liegtu tos dzēst.

Citi datu apstrādātāji

Apstrādes ietvaros jūsu dati saskaņā ar VDAR 28. pantu tiek nodoti tālāk pakalpojumu sniedzējiem, kuri atbalsta mūsu tīmekļa vietņu un ar tām saistīto procesu darbību. Pie tādiem pieder, piemēram, servera izvietošanas pakalpojumu sniedzēji. Pakalpojumu sniedzējiem ir stingri jāievēro mūsu instrukcijas un attiecīgi jāpilda līgumsaistības.

Tālāk tiks nosaukti apstrādātāji, ar kuriem mēs sadarbojamies, ja tas vēl nav izdarīts līdzšinējā datu aizsardzības deklarācijas tekstā. Ja dati šajos ietvaros tiek nosūtīti ārpus ES vai EEZ, mēs sniedzam informāciju par atbilstošu datu aizsardzības līmeni.

ApstrādātājiMērķisAtbilstošs datu aizsardzības līmenis
Pakalpojuma sniedzēja piemērs (Vācija)Tīmekļa mitināšana un atbalstsApstrāde tikai ES/EEZ iekšienē

Jūsu kā datu subjekta tiesības

Jūsu personas datu apstrādē VDAR jums kā datu subjektam garantē noteiktas tiesības:

Piekļuves tiesības (VDAR 15. pants)

Jums ir tiesības saņemt apstiprinājumu par to, vai jūsu personas dati tiek apstrādāti; ja tiek, tad jums ir tiesības piekļūt šiem personas datiem un VDAR 15. pantā detalizēti aprakstītajai informācijai.

Tiesības uz labošanu (VDAR 16. pants)

Jums ir tiesības pieprasīt nekavējoties labot nepatiesus personas datus, kas attiecas uz jums, vai papildināt nepilnīgus datus, ja tas ir nepieciešams.

Tiesības uz dzēšanu (VDAR 17. pants)

Jums ir tiesības pieprasīt, lai jūsu personas dati tiktu nekavējoties dzēsti, ja vien nepastāv kāds no iemesliem, kas minēti VDAR 17. pantā.

Tiesības ierobežot apstrādi (VDAR 18. pants)

Jums ir tiesības pieprasīt apstrādes ierobežošanu, ja ir izpildīts kāds no VDAR 18. pantā minētajiem priekšnoteikumiem, piemēram, jūs esat iebildis pret apstrādi, kamēr datu pārzinis veic pārbaudi.

Tiesības uz datu pārnešanu (VDAR 20. pants)

Noteiktos gadījumos, kas sīki izklāstīti VDAR 20. pantā, jums ir tiesības saņemt savus personas datus strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā vai pieprasīt šo datu nosūtīšanu trešajai personai.

Atsaukuma tiesības (VDAR 7. pants)

Ja datu apstrāde notiek, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, saskaņā ar VDAR 7. panta 3. punktu jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt piekrišanu savu personas datu izmantošanai. Ņemiet vērā, ka atsaukums attiecas tikai uz nākotni. Tas neskar pārstrādi, kas notikusi pirms atsaukšanas.

Tiesības iebilst (VDAR 21. pants)

Ja datus ievāc saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma f) apakšpunktu (datu apstrāde likumīgu interešu aizsardzībai) vai VDAR 6. panta 1. punkta 1. teikuma e) apakšpunktu (datu apstrāde, lai aizsargātu sabiedrības intereses vai īstenotu oficiālas pilnvaras), jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret datu apstrādi tādu iemeslu dēļ, kas izriet no Jūsu īpašās situācijas. Tad mēs vairs neapstrādājam personas datus, izņemot gadījumus, kad pastāv pārliecinoši leģitīmi apstrādes iemesli, kas ir svarīgāki par jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, vai apstrāde kalpo likumīgo prasību celšanai, īstenošanai vai aizstāvībai.

Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē (VDAR 77. pants)

Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē saskaņā ar VDAR 77. pantu, ja uzskatāt, ka jūsu datu apstrāde ir pretrunā ar datu aizsardzības noteikumiem. Sūdzību var iesniegt uzraudzības iestādē, jo īpaši tajā dalībvalstī, kurā atrodas jūsu pastāvīgā dzīvesvieta, darbavieta vai iespējamā pārkāpuma vieta.

Jūsu tiesību īstenošana

Ja iepriekš nav teikts citādi, sazinieties ar izlaides ziņās nosaukto iestādi, lai īstenotu savas datu subjekta tiesības.

Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija

Mūsu ārējais datu aizsardzības speciālists labprāt informēs jūs par datu aizsardzības tēmu, ja saziņai izmantosiet šādu kontaktinformāciju:

datenschutz nord GmbH
Konsul-Smidt-Straße 88
28217 Bremen (Bremenas)
Tīmekli: www.datenschutz-nord-gruppe.de
E-pasts: office@datenschutz-nord.de

Vēršoties pie mūsu datu aizsardzības speciālista, norādiet arī atbildīgo iestādi, kas nosaukta izlaides ziņās.