Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO piedāvā ūdens savākšanas risinājumus

ACO ir pasaules līderis
SIA "ACO Nordic" ir ACO grupas meitas uzņēmums. ACO grupa, kas dibināta 1946. gadā. Vācijā, ir liela pieredze ūdens savākšanas un attīrīšanas sistēmu ražošanā. ACO grupa ir decentralizēta organizācija, kas darbojas 45 valstīs un rūpnīcas 15 valstīs. Visā grupā ir vairāk nekā 5000 darbinieku.


Ģimenes bizness kopš 1780. gada.
1780. gads Kapteinis Osts Frīdrihs Ahlmans nolēma atvadīties no dzīves jūrā un dzelzs izstrādājumu tirdzniecības. Tā tas viss sākās.

ACO pieder Ahlmann ģimenei. Uzņēmuma galvenā mītne kopš 1946. gada. atrodas Biudelsdorf. Kopš tā laika Ahlmanu ģimenes trešā paaudze vada uzņēmumu. ACO šobrīd pieder tēvam un dēlam Hansam Jūlam un Iveram Ahlmanam. Rendsburgas izpilddirekcija un reģionālo vadītāju grupa veido starptautisko ACO valdes grupu.

ACO Latvijā
Latvijā ACO savu darbību sāka 1994.gadā kā ACO pārstāvniecība Latvijā, un bija viena no pirmiem uzņēmumiem, kas iepazīstināja ar rūpnieciski ražotām lietus ūdens savākšanas sistēmām. Laikam ejot, 2005.gadā tika izveidots patstāvīgs uzņēmums un izveidots Baltijas loģistikas centrs, kas nodrošina ātru risinājumu piegādi gan būvniekiem, gan citiem sadarbības partneriem. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Rīgā, Dzelzavas ielā 120z. Pašlaik uzņēmumā ir 10 darbinieki, kas nodrošina atbalstu projektētājiem, būvniekiem un sadarbības partneriem. .

Latvijā ACO izplata virszemes ūdens savākšanas noteksistēmas ACO Drain, naftas un tauku atdalītājus, higiēniskus nerūsējošā tērauda risinājumus, kā arī, ​​čuguna lūku vākus, vannas istabas trapus un dušas kanālus, kājslauķu sistēmas un daudzus citus produktus. Ieguldot līdzekļus vides aizsardzībā, kvalitatīvā un ātrā produktu piegādē, ACO ir vadošais uzņēmums ūdens savākšanas un attīrīšanas sistēmu izplatītājs.

Kontakti