Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt

ACO septembra ziņas

2016. gada ACO Nordic septembra ziņas

Mēneša tēma! Naftas produktu atdalītāji

Naftas Atdal

Sveicināti!

ACO ir par ilgtspējīgu attīstību, drošu un sakārtotu vidi, tāpēc īpašu vērību mēs pievēršam atbilstošai naftas produktu saturošu notekūdeņu savākšanai, novadīšanai un attīrīšanai.
Bieži vien par vides piesārņojuma iemeslu ir nepareiza izmēra un konkrētai vietai neatbilstoša naftas produktu atdalītāja izvēle, kas var veicināt  naftas produktu nonākšanu vidē un piesārņojuma izraisīšanu. Mūsuprāt, šī problēma ir kompleksa un tās risināšanā ir jāiesaistās gan ražotājiem, nodrošinot standartiem atbilstošu un testētu naftas produktu ražošanu, gan arī pasūtītājiem - izvēloties naftas produktu atdalītāju nevis pēc lētākās cenas, bet pēc atbilstības principa.  
Tā kā Latvijā šī problēma ir nopietna un aktuāla, tai ir pievērsies arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, jautājumu par notekūdeņu attīrīšanu , izvirzot par vieno no savām turpmākajām prioritātēm. Zemāk varat lejupielādēt PTAC ziņojumu.
 
 

ACO AKTUALITĀTE!

Seminari
Atsākam organizēt bezmaksas seminārus par notekūdeņu, kanalizācijas un lietus ūdens savākšanas problēmām un risinājumiem. Rudens semināru ciklu sākam ar semināriem Jēkabpilī (21. septembrī) un Daugavpilī (22. septembrī). Semināra tēma: ACO lietus ūdens novadīšanas sistēma - ACO Multiline Seal in tehnoloģija.
Sīkāku informāciju par semināriem iespējams uzzināt sazinoties ar mums!
 
 
 

ACO PROJEKTOS!

Fotor Created (8)

Šovasar, Semarah hotel Lielupe rekonstrukcijas laikā, jaunas pārvērtības piedzīvoja arī viesnīcas terase, kur tika uzstādīts ACO risinājums fasādēm un terasēm - Profilaine. Šis risinājums paredzēts lietus ūdens savākšanai no fasādēm, terasēm, balkoniem, plakanajiem jumtiem un zaļajiem jumtiem, kā arī jumtu dārziem. ACO Profiline ir lielisks risinājums, ja nepieciešams ātri un droši novadīt lietus ūdeni. Pateicoties perdorētai kanālu sistēmai tā darbojas divos līmeņos: savāc lietus ūdeni no virsmas, kā arī ūdeni, kas izsūcas caur virsmas materiālam un nonāk uz hidroizolācijas.

Vairāk par PROFILINE