Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt

ACO septembra ziņas 2017

Mēneša tēma!  ACO Stormbrixx- unikāla infiltrācijas un akumulācijas sistēma

Stormbrixx

Sveicināti!

Pēc vakardienas lietavām, kas radījušas ne mazums nepatīkamu mirkļu kā kājām gājējiem, tā auto braucējiem, šajos mēneša jaunumos vēršam uzmanību ACO infiltrācijas un akumulācijas sistēmai - Stormbrixx. 

Kā zināms, sakārtota lietus ūdens apsaimniekošana ietver ūdens savākšanu, aizvadīšanu, attīrīšanu un novadīšanu vai infiltrāciju. Ja kāds no šiem ķēdes posmiem trūkst, lietus vai kanalizācijas ūdens var kavēt vai pat uz laiku apturēt pilsētas ikdienas ierasto ritmu, kā to varējām vērot vakar, kad dažviet brauktuves bija kuģojamas un ietves neizbrienamas.

ACO Stormbrixx ir unikāla un patentēta plastikāta ūdens infiltrācijas un akumulācijas sistēma, kura pateicoties īpašai kolonnu struktūrai spēj nodrošināt ūdens akumulāciju lielās teritorijās, piemēram, stāvlaukumos. ACO Stormbrixx sastāv no modulāriem elementiem, kas ļauj izveidot neierobežoti liela tilpuma sistēmu (viens modulis sevī var uzņemt aptuveni 0,417m3 lietus ūdens.), nodrošinot ātru lietus ūdens novadīšanu ar sekojošu infiltrāciju vai akumulāciju.

Stormbrixx moduļi sastāv no otrreizēji pārstrādāta polipropilēna. Sistēmas elementus iespējams montēt dažādos veidos, lai izveidotu atvērtu, savstarpēji saistītu konstrukciju. Stormbrixx iespējams konfigurēt tā, lai tiktu samazināta sanešu uzkrāšanās, kas nodrošina sistēmas apkopi visā tās izmantošanas periodā. ACO Stormbrixx unikālā kolonu konstrukcija nodrošina augstu porainības koeficientu - 95%. 

Galvenās sistēmas priekšrocības- nelielais svars, neaizņem daudz vietas transportēšanas un uzglabāšanas laikā, ātri un ērti uzstādāma, ir inspicējama, apkopjama un tīrāma.
 
 
ACO AKTUALITĀTE!
Lipator CN1
ACO Lipator CN NS 1 ir daļējas izlādes tauku atdalītājs, manuālai tauku un nogulšņu iztīrīšanai. Lieliski piemērots komerciālām virtuvēm un ēdnīcām. Tvertnes pirmsapsilde ar integrētu sildelementu un taimeri, nodrošina vieglu taukvielu iztīrīšanu. Tauku atdalītājs aizņem maz vietas. Pateicoties tā nelielajam svaram un izmēram, to ir viegli iznest pat caur šaurām durvīm.
 
ACO PROJEKTOS!
Multiline _Krimunas
Šovasar Dobeles novada Krimūnu pagastā atklāta unikāla brīvdabas estrāde, kurā savienots retro dizains ar inovatīvu kokapstrādes tehnoloģiju; tā būvēta no liekti līmēta koka konstrukcijām. Savukārt par lietus ūdens novadīšanas risinājumu izvēlēta ACO Multiline V200 līnijveida sistēma ar Drainlock, integrētu kanāla malasas aizsargu un čuguna spraišļrežgi - "Heelsafe".