Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt

ACO oktobra ziņas

2016. gada ACO Nordic oktobra ziņas

MĒNEŠA TĒMA! ACO Brickslot - diskrēta elegance

Brickslot (2)

Sveicināti!
Vai ticat, ka līnijveida ūdens novadīšanas sistēmas ne tikai spēj pasargāt pieguļošo teritoriju un tajā esošos objektus no lietus ūdens, bet arī iekļauties kopējā arhitektonikā un pat izcelt tajā esošos objektus?
ACO ne tikai tic, bet zina to, jo aizrautīgi strādā, lai lauztu radušos stereotipus par līnijveida ūdens novadīšanas sistēmām, kā vienveidīgām un nepievilcīgām. 
Šoreiz vēlamies izcelt ACO Brickslot sistēmu! Pateicoties tās elegantajam un diskrētajam dizainam, sistēma pilnībā iekļaujas vispārējā arhitektonikā, veidojot  zonējumu - teritorijas dalījumu laukumos. 

Teknes vāks sastāv tikai no 15 mm plata garenvirziena griezuma atvēruma.
 ACO Brickslot uzstādot  kopā ar ACO Multiline V100 kanāliem, tiek iegūta skaista, efektīva un ārēji diskrēta virsmu lietus ūdens savākšana. Brickslot iespējams veidot pēc individuāla pasūtījuma, izvēloties vēlamo augstumu un griezuma platumu.

VAIRĀK PAR ACO DIZAINA RISINĀJUMIEM

 

ACO AKTUALITĀTE!

Shower Drain W

ACO turpina paplašināt risinājumu klāstu dušas zonām. Šoreiz vēlamies iepazīstināt ar ShowerDrain W dušas kanālu, kuram ir:

  • gandrīz nepamanāma ūdens novadīšana;
  • flīzējama kanāla reste;
  • viena ūdens novadīšanas sprauga pie sienas;
  • divi augstumi 92 mm un 65 mm;

VAIRĀK PAR W VEIDA DUŠAS KANĀLU

 

ACO PROJEKTOS!

Fotor Created (9)

Pirms nedēļas Ogres 1. vidusskolas stadiona un stāvlaukuma pārbūves ietvaros, tika uzstādīts ACO dzelzsbetona naftas atdalītājs ar integrētu nosēdumu tvertni un iekšējo pārplūdes līniju -  Coalisator CCB. 

VAIRĀK PAR ACO NAFTAS ATDALĪTĀJIEM