Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt

ACO novembra ziņas 2017

Mēneša tēma! ACO Wildlife aizsardzības sistēma

Wildlife

Sveicināti!
Šoreiz vēlamies atgādināt par ACO Wildlife aizsardzības sistēmu, kas  ir aktuāla ne tikai gada siltajos mēnešos, bet arī šobrīd, tumšajā gada laikā, kad redzamība uz ceļa ir nepietiekama. 

Dažādi mazie dzīvnieki apdzīvo plašu biotopu, kuru bieži vien dala ceļš. Sezonas migrācijas laikā mazie dzīvnieki šķērso ceļu, lai nokļūtu no viena biotopa uz otru. Tā kā šie dzīvnieki kustās lēni, tie pavada ilgu laiku uz ceļa braucamās daļas, tādējādi apdraudot gan savu dzīvību, gan radot bīstamību autovadītājiem un citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Ik gadus uz ceļiem tiek sabraukti vairāki tūkstoši abinieki un citi nelieli dzīvnieki, tādējādi veicinot retu sugu izmiršanu. 

Rūpējoties par neaizsargātajiem dzīvniekiem, kā arī cilvēku drošību uz ceļa, ACO ir izstrādājis un piedāvā dažāda veida tuneļus un norobežojošās sistēmas, kas  atvieglo dzīvnieku pārvietošanos un novērš ceļu satiksmes negadījuma draudus. 

ACO piedāvātie tuneļi ir piemēroti vietās, kas ir tuvu ūdens tilpnēm vai vietās, kur ir augsts gruntsūdeņu līmenis. Sistēma ir speciāli veidota tā, lai būtu draudzīga apkārtējai videi un dzīvniekiem radītu pēc iespējas dabiskāku ierastās vides sajūtu. Sistēmas ir iespējams uzstādīt dažādos dziļumos, viegli savienot ar blakus esošiem grāvjiem vai ceļmalām, kā arī iekļaut gājēju un riteņbraucēju celiņos. 

Vairāk par ACO Wildlife iespējams uzzināt speciāli izveidotā mājas lapā - http://www.aco-wildlife.com/home/!

VAIRĀK PAR ACO WILDLIFE

ACO AKTUALITĀTE!

ACO un Diversey ielūdz uz 60 min garu vebināru par higiēnisku vidi un tās nodrošināšanu pārtikas pārstrādes un ražošanas uzņēmumos. Vebināra norises datumi - 16.11. un 28.11. 2017, valoda - angļu. Vairāk informācijas skatīt zemāk!

Webinars

REĢISTRĒTIES VEBINĀRAM

ACO PROJEKTOS!

IMG_0019

“VEF Kultūras pils” rekonstrukcijas darbu ietvaros, lietus ūdens novadīšanai no ēkas centrālās fasādes kāpnēm un apkārtnes, iebūvēti ACO Multiline V100 līnijveida kanāli.

No 17. līdz pat 20.novembrim pēc vērienīgiem renovēšanas darbiem "VEF Kultūras pils" vērs savas durvis interesentiem, aicinot visus iepazīties ar jaunatklātajām telpām un apmeklēt plašu kultūras pasākumu programmu. 

ACO LĪNIJVEIDA ŪDENS NOVADĪŠANAS SISTĒMAS