Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt

ACO marta ziņas 2018

2018. gada ACO Nordic marta ziņas 

 

 MĒNEŠA TĒMA! ACO semināru pavasara cikls

IMG_0046

 

Sveicināti!
Kā jau ierasts, pavasaris ir ACO semināru laiks. Februārī un martā esam aizvadījuši četrus seminārus dažādās Latvijas pilsētās - Liepājā, Alūksnē, Daugavpilī un Rīgā, kuros kopā tika pulcēti gandrīz 200 projektētāju, būvnieku, pašvaldību un to saimniecību pārstāvji, kā arī citi  būvniecības nozares speciālisti. Paldies visiem, kas atrada laiku atnākt un ceram, ka iegūtā informācija būs noderīga ikdienas darbā!
Ja netikāt uz semināru, bet vēlaties dzirdēt par kādu no ACO piedāvātajām semināru tēmām, vai vēlaties ierosināt savu, priecāsimies saņemt ziņu! Varam piedāvāt noorganizēt semināru nelielam (līdz 10) cilvēku skaitam, par Jums interesējošu ACO risinājumu tēmu, pie Jums birojā, vai pie mums ACO birojā, Dzelzavas ielā 120Z, Rīgā. 

IEROSINĀJUMS ACO SEMINĀRAM

 

ACO AKTUĀLI!

APTAUJA

Būsim priecīgi, ja atvēlēsiet minūti laika un atbildēsiet uz 2 jautājumiem saistībā ar ACO izdales materiāliem (katalogiem, brošūrām). Jūsu atbildes, apkopotā veidā, mums palīdzēs plānot katalogu izveidi un druku.

AIZPILDĪT APTAUJU

 

ACO PROJEKTOS!

Starfish

Zivju pārstrādes uzņēmuma StarfishSeafood Ādažos, jaunajā cehā par  ūdens novadīšanu rūpēsies ACO Higiēniskās grīdas gūlijas.
Jaunajā zivju pārstrādes cehā plānots pārstrādāt lasi. Līdz šim uzņēmums StarfishSeafood nodarbojies ar zivju izbraukuma tirdzniecību.

ACO HYGIENE FIRST RISINĀJUMI