Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt

ACO marta ziņas 2017

2017. ACO Nordic MARTA ziņas

 

Mēneša tēma! ACO SPORT sistēma

Sport

 

Labdien!
Lai atlēti uzrādītu izcilus sportiskos sniegumus, tiem ir jānodrošina piemēroti treniņu un sacensību apstākļi. Kopš 1972. gada gandrīz visos pasaules Olimpisko spēļu stadionos un daudzos skolu un pilsētu stadionos  ir uzstādītas ACO Sport sistēmas. Gadu laikā uzkrātā pieredze ACO ir ierindojusi sporta stadionu lietus ūdens novadīšanas risinājumu līderpozīcijās. 

ACO Sport:

  • Kanāli nodrošina efektīvu lietus ūdens novadīšanu bez nepieciešamības būvēt sarežģītas nogāzes un slīpās virsmas;
  • Augstas kvalitātes, modulāri risinājumi ļauj vieglāk veikt uzstādīšanu, tajā pašā laikā ievērojot stingras objekta pielaides, kas nepieciešamas skriešanas celiņiem;
  • Tie nodrošina pastāvīgu barjeru, lai aizsargātu skriešanas celiņus no piesārņotām notecēm no laukuma centra vai apkārtējām zonām;
  • Samazina treniņu, sacensību pārtraukumus, kas rodas lietus dēļ;
  • Uzlabo apstākļus sacensību dalībniekiem, mazina traumu risku;
  • Pagarina skriešanas celiņu pārsegumu ilgmūžību un efektivitāti;

Ar ACO Sport sistēmu Latvijā var lepoties - Bauskas, Jelgavas, Tukuma, Salacgrīvas, Liepājas, Gulbenes, Lapmežciema u.c. stadioni.

VAIRĀK PAR ACO SPORT

 

ACO AKTUALITĀTE!

Musterbild _Messen _Teaser _Webseite

No 14. līdz 18. martam ACO piedalās pasaules vadošajā vannas istabu dizaina, būvniecības, enerģētikas un gaisa kondicionēšanas tehnoloģiju un inovāciju izstādē ISH Frankfurtē pie Mainas. 

Ja arī plānojat apmeklēt izstādi, būsiet laipni gaidīti Hallē 4.0, stendā E45!

Vairāk kā 2400 nozares līderuzņēmumi no visas pasaules iepazīstinās ar jaunākajiem produktiem, izgudrojumiem un inovācijām.  

 VAIRĀK PAR ISH

 

ACO PROJEKTOS!

Tile

Turpinās projekta -  daudzdzīvokļu māju "Skanstes parks" celtniecība. Šobrīd  ir pabeigta vēl viena māja - J. Dikmaņa ielā 4. Kopā šajā projektā iebūvēti 130 ACO dušas kanāli - ShowerDrain C Tile. 

VAIRĀK PAR DUŠAS KANĀLIEM