Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt

ACO jūnija ziņas 2017

2017. gada ACO Nordic jūnija ziņas

Mēneša tēma! ACO Multiline - kanāli ar plašām variācijas iespējām

IGA_Berlin _Multiline _Laengsstabgussrost _Maschenoptik _DSC0133

 

Sveicināti!
Lietainie laikasptākļi aktualizē lietus ūdens novadīšanas problēmu no ietvēm, ceļiem, autostāvlaukumiem un citviet, tāpēc šoreiz vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz ACO Multiline Seal in līnijveida ūdens novadīšanas kanāliem ar integrētu blīvējumu standarta komplektācijā. 

Parastās lietus ūdens savākšanas kanālu sistēmās rodas noplūdes kanālu savienojumu vietās, kas nozīmē to, ka radīsies ūdens zudumi ceļā uz lietus ūdens attīrīšanas sistēmu, un šos zudumus nav iespējams kontrolēt.

ACO Multiline Seal in lietus ūdens savākšanas kanāls palīdz novadīt un apstrādāt ūdeni bez
zudumiem atbilstoši nepieciešamībai. Šo faktu apstiprina IKT (Vācijas Pazemes komunikāciju institūts) veiktā ilgtermiņa testēšana. Uzlabotā kanāla ģeometrija piešķir papildu izturību kanāla korpusam, atbilstoši attiecināmajām uzstādīšanas un ierīkošanas prasībām. Pateicoties vienmērīgi izvietotiem kanāla savienojumiem un gludajai ACO polimērbetona virsmai, kanāla pašattīrīšanās notiek vēl efektīvāk. 

ACO Multiline Seal in ir iespējams apvienot ar Drainlock lietus ūdens savākšanas kanālu režģiem, slodzes klasēm no A līdz E, kā rezultātā klientam ir pieejams plašs dažādu režģu formu, krāsu un materiālu klāsts - čuguns vai nerūsējošs tērauds, cinkots tērauds vai plastmasa. Plašais risinājumu klāsts apmierinās jebkuras prasības estētikai, funkcionalitātei un slodzei.

VAIRĀK PAR ACO MULTILINE SEAL IN

ACO AKTUALITĀTE!

Brokastis

Lai ACO naftas un tauku atdalītāju iegādāšanos padarītu maksimāli ērtāku, kopā ar Onninen esam ieviesuši “kartiņu sistēmu”, kas būtiski atvieglos šo procesu. Lai uzzinātu vairāk par ACO naftas un tauku atdalītājiem un to iegādi, aicinām uz vēlajām brokastīm

ONNINEN EXPRESS veikalos:

Otrdien, 4. jūlijā, plkst. 9.00 Liepājā, Satiksmes ielā 2
Trešdien, 5. jūlijā, plkst. 9.00 Rīgā, Tīraines ielā 15
Ceturtdien, 6. jūlijā, plkst. 9.00 Rīgā, Dzelzavas ielā 124
Piektdien, 7. jūlijā, plkst. 9.00 Valmierā, Purva ielā 15
*Aptuvenais brokastu ilgums – 1,5 h.

Pieteikties brokastīm iespējams līdz 30. jūnijam, norādot Express veikalu.

PIESAKOS BROKASTĪM

ACO PROJEKTOS!

Jauna _Teika

"Jaunās Teikas" daudzdzīvokļu māju vannas istabās, ūdens novadīšanai dušās, izvēlēti ACO ShowerDrain C line dušas kanāli.

VAIRĀK PAR SHOWERDRAIN