Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt

ACO februāra jaunumi

2016. gada ACO Nordic februāra ziņas

Mēneša tēma! Brīvi stāvoši tauku atdalītāji

ACO-ECO-JET

Labdien!
Kā zināms, plaši izplatīta problēma ir taukvielu saturošu ūdeņu negatīvā ietekme uz cauruļvadu sistēmām. Caurules zaudē caurplūdes spējas un apgrūtina centralizēto attīrīšanas iekārtu darbību, kas savukārt noved pie ievērojamiem laika un finansu ieguldījumiem, to nepieciešamas nomaiņas gadījumā. 
Galvenie cauruļvadu piesārņotāji ir zināmi - kafejnīcas, restorāni, viesnīcu un izglītības iestāžu virtuves. Bet kāpēc problēma joprojām ir aktuāla? Par maz informācijas, sociālās atbildības trūkums, vai varbūt, šķiet, tauku atdalītājs un tā uzturēšana ir pārāk dārga?
ACO Nordic piedāvā plašu tauku atdalītāju klāstu efektīvai taukvielu atdalīšanai, kā arī seminārus un konsultācijas par taukvielu radītajām problēmām un iespējamiem risinājumiem. 

VAIRĀK PAR TAUKU ATDALĪTĀJIEM

ACO Aktualitāte!

Viesnica

Ceturtdien, 25. februārī, aicinām uz semināru Liepājā, viesnīcas "Europa City Amrita" telpās Rīgas ielā 7, kurā runāsim par - "Lietus ūdens radīto problēmu izaicinājumiem klimata pārmaiņu apstākļos"


Semināra programma:
plkst. 9.40 - 10.00 - ierašanās, rīta kafija
plkst. 10.00 - 12.00 - semināra pirmā daļa
plkst. 12.00 - 12.30- kafijas pauze
plkst. 12.30 - 14.00 - semināra otrā daļa
Pieteikties semināram aicinām līdz trešdienai, 17. februārim (ieskaitot)!

Pieteikties rakstot uz: karina.priede@aco-nordic.lv

Tuvākajā laikā sekos informācija par citām semināra norises vietām un laikiem!

ACO Projektos!

 Kanals

Februāris ACO pasludināts par "piensaimniecības" mēnesi. Šomēnes ACO risinājumi - nerūsējošā tērauda kanāli aizceļojuši uz diviem piena pārstrādes uzņēmumiem, kuros norit rekonstrukcijas darbi -  "Cesvaines piens" un "Tukuma piens".

VAIRĀK PAR NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA KANĀLIEM