Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt

ACO augusta ziņas

2016. gada ACO Nordic jaugusta ziņas

Mēneša tēma! JAUNS lietus ūdens savākšanas kanāls ar blīvējumu standarta komplektācijā!

 

Sealin

Sveicināti!

ACO vienmēr ir bijis savas nozares pionieris, ieviešot jaunus standartus. Kārtējo reizi esam izgudrojuši īstu sensāciju ūdens savākšanas kanālu sfērā - kanālu ar uzticamu necaurlaidību standarta komplektācijā - Multiline Seal in!

Kanāls paredzēts slodzes klasēm A-E, ar slīpumu 1-10,  apvienojot pašas labākās funkcijas, ko sniedz vairāk kā 40 gadi inovāciju - blīvējums standarta komplektācijā, vienkārša uzstādīšana un lieliska veiktspēja.

Unikālā kombinācijā - polimērbetons apvienojumā ar blīvējuma tehnoloģiju, ir radīts pirmais pilnībā izolēts ūdens savākšanas kanāls, kas atbilst EN 1433 standarta prasībām. 
Kanāls Latvijā būs pieejams no 2017. gada sākuma, bet vairāk par to iespējams  uzzināt jau tagad, jautājot mums! Tāpat Rudens semināru ciklā iekļausim semināru par jauno Multiline Seal in!

SEAL IN VIDEO

 

ACO AKTUALITĀTE!

Riga Food

 

No 7. līdz 10. septembrim ACO kopā ar uzņēmumu Mapei piedalīsies izstādē Rīga Food 2016. Mūsu stendā, B35, varēsiet uzzināt par drošas un higiēniskas vides risinājumiem, kas paredzēti sabiedriskās ēdināšanas virtuvēm, pārtikas ražošanas un farmācijas uzņēmumiem. 

RISINĀJUMI DROŠAI UN HIGIĒNISKAI VIDEI

 

ACO PROJEKTOS!

IMG_1382

Šobrīd rit būvniecības darbi pie pilotprojekta, daudzdzīvokļu nama pagalmā, Rīgā, Maskavas ielā 269 A, kur tiek uzstādīts ACO KerbDrain - ceļa apmale, kas reizē kalpo arī kā lietus ūdens novadīšanas sistēma. 

VAIRĀK PAR KERBDRAIN