Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt

ACO aprīļa ziņas 2018

2018. gada ACO Nordic aprīļa ziņas 

Mēneša tēma! Hameleoni, kas iekļausies jebkurā vidē - ACO tehnoloģiskās lūkas

Uniface _naslovna

Sveicināti!

Vai ejot pa pilsētu, vai esot kādā sabiedriskā ēkā, pamanāt tehnisko lūku vākus? Jūsu atbilde ir nē? Bet tas nebūt nenozīmē, ka to tur nav, varbūt vienkārši labi prot maskēties?
ACO TopTek tehniskās lūkas noteikti ir profesionāļi šajā jomā, perfekti iekļaujoties kopējā vidē un saglabājot virsmas viengabalainību, tajā pat laikā nodrošina pilnu funkcionalitāti un drošību. 

Aicinām noskatīties horvātu kolēģu video par TopTek pilsētvidē,

Lukas _video

kā arī ieskatīties ACO TopTek katalogā, kurā uzzināsiet par ACO piedāvāto lūku daudzveidību, tehniskajiem parametriem un piemērotību dažādām virsmām un vietām.

TEHNOLOĢISKĀS LŪKAS - FUNKCIONALITĀTEI UN DROŠĪBAI

ACO PROJEKTOS!

Assist _Top _Tek (2)

Šī ir ACO TopTek Uniface Assist tehniskā lūka ar pacelšanas mehānismu, ērtai un drošai lūkas atvēršanai un piekļuvei. Lūka lieliski saplūst ar kopējo virsmu un noslēpj to, kas svešām acīm, esot Berga Bazārā nav jāredz. 
Vairāk informācijas par tehniskajām lūkām jautā mums!

NEPIECIEŠAMA TEHNISKĀ LŪKA

ACO AKTUĀLI!

T1

Esam izveidojuši jaunu katalogu par ACO piedāvātajiem līnijveida drenāžas risinājumiem! Ar katalogu varat iepazīties šeit! Domājot par klientu un sadarbības partneru ērtību, sadaļā "Līnijveida drenāžas sistēmas", pie katra produkta pievienota attiecīgā nodaļa no kataloga. 

Pagājušo mēness lūdzām, aizpildīt aptauju (2 jautājumi) par katalogu lasīšanas paradumiem, ja nepaguvāt to izdarīt, priecāsimies saņemt atbildes! 

AIZPILDĪT APTAUJU