Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Risinājumi

Viesnīcas

Ekskluzīvs dizains, higiēna un liela hidrauliskā kapacitāte

Modernās viesnīcas ar to daudzajiem restorāniem un vannas istabām zem viena jumta ir intensīvākie celtniecības kompleksi, kuros ir aktuāla kanalizācijas ierīkošana.

Droša un higiēniska darba vide virtuvē

Profesionālā virtuvē ir ļoti būtiski ātri un droši novadīt lielu daudzumu notekūdeņu, vienlaikus ievērojot likumdošanas noteiktās normas saistībā ar taukvielu, eļļas un pārtikas atkritumu atdalīšanu. Kanalizācijas sistēmas risinājumi ir jāpielāgo pēc grīdas ieklājuma, un tai ir jānodrošina raita darba plūsma un droša darba vide virtuves un trauku mazgāšanas personālam.

ACO grīdas cauruļvadu TR sēriju parasti izmanto, kad nepieciešams apstrādāt lielus ūdens daudzumus, bieži pie virtuves mehāniskajām iekārtām. Turpretī ACO grīdas cauruļvadu TB un FB sēriju visbiežāk izmanto tur, kur ir tikai tīru notekūdeņu pilieni vai šļakatas.

Notekūdeņu attīrīšana

Lai aizsargātu kanalizācijas sistēmu no aizsprostojumiem, veicot notekūdeņu apsaimniekošanu, grīdas notekai tiek pievienots tauku atdalītājs. Šādi atdalītāji ir pieejami uzstādīšanai iekštelpās vai gruntī.

Ekskluzīvs dizains un komforts viesiem

Dizains un komforts iet roku rokā ar aprīkojumu izvēli vannas istabām, peldbaseiniem un SPA zonām augstas klases viesnīcās - viss, kas nepieciešams, lai viesi varētu izbaudīt viesmīlīgu un relaksējošu vidi. 

ACO Shower Drain ir godalgots nerūsējošā tērauda kanālu un režģu sortiments ūdens novadīšanai bez sliekšņa - funkcionāla un izsmalcināta dizaina apvienojums. Dušas kanālus raksturo tīras līnijas un augstas kvalitātes materiāli. Kanālus var aprīkot arī ar gaismas efektiem, kas dušas telpai piešķir īpašu auru.

Augstākās klases risinājumi ieejām

Viesnīcu celtnēm bieži ir raksturīgas iespaidīgas un lielas stikla fasāžu ieejas. Nokrišņiem bagāts klimats, kā rezultātā palielinās arī notece gar fasādēm, palielina nepieciešamību pēc ātras lietus ūdens savākšanas, lai izvairītos no ūdens uzkrāšanās pie ieejas durvīm.

ACO Multiline ir plašs līnijveida drenāžas risinājumu sortiments ar augstu hidraulisko kapacitāti, elegantu dizainu un plašām iespējām individuālu režģu un gaismas efektu izveidē.