Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Risinājumi

Privātmājas

Privātmājas: ēkas drenāža renovējamām ēkām un jaunbūvēm

Maja

Vannas istabas, balkoni un pagrabi - ir tās zonas privātmājās, kur drenāžas sistēmas spēlē galveno lomu gan renovācijas laikā, gan ceļot jaunbūvi. Ja vannas istabās uzmanība tiek pievērsta dizainam un funkcionalitātei uz grīdas, tad pagrabos, jāvelta uzmanība aizsardzībai un efektivitātei, kas nepieciešama ēkas aizsardzībai no pretplūsmas gadījumos, kad kanalizācijas sistēma tiek pārpildīta lielu nokrišņu un plūdu gadījumā. Arī sūkņu stacijām ir liela nozīmē, ja pagrabstāvs un cauruļu sistēma atrodas zem pretplūsmas līmeņa.

Kā drenāžas sistēmu speciālistiem, ACO produktu klāstā iekļauti risinājumi un sistēmas abām šīm zonām. Vannas istabās ACO piedāvā dušas kanālus un gūlijas ar dizainiski pievilcīgām restēm, kas veidotas no stikla un nerūsējošā tērauda, kas papildināmas ar izgaismojošām diodēm. 

Balkoni un terases saulainā laikā ir pašas jaukākās zonas mājā. Tomēr vasaras negaisi var atnest spēcīgas lietavas. Funkcionāla drenāžas sistēma nodrošinās, ka no ūdens neveidojas peļķes un tas tiek novadīts uzreiz pēc lietus mitēšanās. ACO balkona un terasu gūlijas ir veidotas no nerūsējošā tērauda un piedāvā dažāda veida uzstādīšanas opcijas: vertikālas un horizontālas, siltinātas un nesiltinātas, ar hidroizolācijas flančiem vai spīlēm.

Arī pagrabstāvos ir vairāki riski, kas veidojas no kanalizācijas sistēmas. Pretvārsti - ACO Junior, ACO Triplex-k un ACO Quatrix-K, aizsargās māju no pretplūsmas vai pārpildītas cauruļu sistēmas. Savukārt sūkņu stacijas ACO Sinkmat-K un ACO Muli-Star domātas notekūdeņiem, kas satur vai nesatur fēces.