Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Risinājumi

Ofisu ēkas

Profesionālas ūdens savākšanas un novadīšanas sistēmas ofisa ēkām

Office

Moderni ofisa kompleksi mūsdienās tiek būvēti ar plakaniem jumtiem. Nenoliedzamās plakano jumtu priekšrocības balansē uz slodzes izturības rēķina: ūdens daudzums, kas veidojas lielu un/vai ilgstošu nokrišņu gadījumā, rada papildus slodzi jumta konstrukcijai. Lai to novērstu,  nepieciešams izmantot efektīvas drenāžas sistēmas. It īpaši tas ir svarīgi tādās jūtīgās vietās kā  durvju zona un fasādes. Ir svarīgi nodrošināt, lai neveidotos situācijas, kad mitrums iesūcas ēkā no ārpuses. Ar fasādes drenāžu mēs domājam lietus ūdens savākšanu un novadīšanu no terasēm, no slēgtiem vai atvērtiem balkoniem, gar fasādēm izmantojot drenāžas gūlijas, kas tiek veidotas pārsegumos.

Fasādes drenāžas pamatideja un mērķis ir novērst ūdens peļķu veidošanos fasādes zonā un aizsargāt sienas no mitruma. Tas skan pietiekami vienkārši teorijā, bet ir diezgan liels izaicinājums dzīvē. Izmantojot ACO Profiline kanālu sistēmu, kas veidota no cinkotā tērauda vai nerūsējošā tērauda, tiek radīta vide, kas neļauj saslapināt kājas.

Kā drenāžas tenoloģijas sistēmas piegādātājs, ACO piedāvā risinājumus gan dušas telpām, gan pārtikas pārstrādes zonām. Ofisu ēkās, ēdnīcās un kafejnīcās tiek nodrošināta nepārtraukta darbība. Sistēmas ar modulārām konstukcijām nodrošina pēkšņu, liela daudzuma, notekūdeņu savākšanu. Tauku atdalītāji garantē notekūdeņu atdalīšanu no taukvielām, eļļām un ēdienu atlikumiem, kā to prasa Eiropas Savienības normatīvi. Notekūdeņu sūkņi ļauj šīm sistēmām darboties pat, ja tās atrodas zem nulles līmeņa, kur nepieciešama aizsardzība pret pretplūsmu.

Dušas telpās ACO piedāvā izmantot Wall-Selecta grīdas gūlijas, kas ir veidotas no ķeta un jau pēc būtības ir ugunsdrošas, kas turklāt var tikt papildinātas ar pret ugunsgrēka sifoniem.