Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Risinājumi

Lidostas

Ārkārtas apstākļi un ļoti augsta hidrauliskā kapacitāte

Lidostas ir nozīmīgi satiksmes un kravu pārvadājumu mezgli. Ik gadu vairāki tūkstoši lidmašīnu veic nosēšanos un tiek apstrādātas vairākas tonnas preču, kā rezultātā lidostas infrastruktūrai tiek izvirzītas augstas prasības, ieskaitot drenāžas sistēmu.

Skrejceļu drenāža

Uz pacelšanās un nolaišanās skrejceļiem, kā arī šķirotavās drenāžas sistēmai ir divi galvenie uzdevumi. Jaudai ir jābūt pietiekamai, lai varētu apstrādāt līdz pat vairākiem simtiem litru ūdens sekundē, lai ūdens uz skrejceļiem nekavētu lidmašīnu satiksmi. Cauruļvadiem ir jābūt konstruētiem tā, lai tie varētu izturēt ārkārtīgi lielu noslodzi, ko rada līdz pat 550 tonnu smagas lidmašīnas.

ACO Monoblock ir robusti polimērbetona kanāli, kas iztur efektīvu drenāžu un kas saglabā maksimālu stabilitāti pat ārkārtējā noslodzē.

ACO Powerdrain tapat ir izturīgs polimērbetona kanāls ar īpašu skaņas izolācijas sistēmu no elastomēra apvienojumā ar Powerlock, kas nodrošina pastāvīgu transportlīdzekļu, kuri brauc pāri kanālu sistēmai, radīto trokšņu slāpēšanu. 

ACO Qmax ar garenvirziena atvērumu ir speciāli veidoti lielu platību drenāžai un ir ideāls risinājums, kad nepieciešama liekā ūdens drenāža.

Liekā ūdens novadīšana

Notekūdeņi no degvielas uzpildes zonām var saturēt degvielas daļiņas, ko saskaņā ar EN 858 nedrīkst novadīt tieši gruntsūdeņos.  ACO piedāvā plašu betona eļļas atdalītāju līniju, kas ir īpaši izstrādāta liekā ūdens novadīšanai ar augstām attīrīšanas prasībām.

ACO Oleopator sērija ir ideāla kombinēšanai ar līnijveida drenāžas sistēmu un izskalošanas iekārtām pilnīgu risinājumu iegūšanai.

Lietus ūdens aizkavēšana un infiltrēšana

Veicot drenāžu lielām asfaltētām platībām, kur pastāv intensīvu nokrišņu risks, ir ieteicams uzstādīt ACO StormBrixx sistēmu, kas ātri un efektīvi tiks galā ar lieko ūdeni, tādējādi samazinot pārslodzi kanalizācijas sistēmā.

ACO StormBrixx ir revolucionārs jaunums, kura unikālais dizains ar daudzajiem iedobumiem nodrošina kontrolētu liela nokrišņu daudzuma savākšanu, uzkrāšanu un pakāpenisku izskalošanu.