Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Risinājumi

Industriālās ēkas

Industriālās ēkas: Liela daudzuma ūdens drenāža

BMW Grupa

Pēc mazāk nekā triju gadu celtniecības darbiem, jaunākā un vismodernākā BMW grupas ražotne Leipcigā. Kopējais būvlaukums bija 208 ha, no kuriem ēkas aizņem 50 ha. Ražošanas līnija Leipcigā ir kopš 2005.gada, bet industriālās ēkas savas augstās tehnoloģijas sasniedza pateicoties uzstādītajām modernajām iekārtām.

ACO rīcībā ir risinājumi, kas palīdz novērst problēmas, kas saistītas ar jumtu drenāžu, grīdas drenāžu, taukvielu atdalīšanu no notekūdeņiem un sūkņu stacijām, kas nepieciešami to aizvadīšanai.

Tauku atdalītāji darbojas uz gravitācijas principa. Notekūdeņos esošās smagās daļiņas nosēžas tvertnes dibenā, bet vieglās daļiņas, kā dzīvnieku taukvielas, eļļas, uzpeld notekūdeņu virspusē. Pamtā tauku atdalītājiem ir divi uzstādīšanas veidi: gruntī uzstādāmi un brīvi stāvoši, kas atrodas telpas iekšpusē.

Jumtu drenāžas zonā parasti tiek izmantoti divu veidu risinājumi: gravitācijas drenāža un vakuuma drenāža. Abas sistēmas izmanto gravitācijas principu. Vakuuma drenāža, kad veidojas hidraulisks spiediens, ir piemērotāka lielām platībām kā tirdzniecības centri un ražošanas ēkas. Gravitācijas drenāža ir piemērotāka ātrai ūdens novadīšanai no maziem laukumiem, tādiem kā auto stāvvietas, zaļie jumti un terases.