Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Risinājumi

Autostāvvietas

Lielas platības - blīva satiksme - eļļains lietusūdens

Publiskās autostāvvietas pie tirdzniecības centriem, lidostām, sporta un izklaides parkiem u.c. ietver apjomīgu dažāda svara transportlīdzekļu satiksmi, kas savukārt nozīmē lielu noslodzi zemē ierīkotām kanalizācijas sistēmām.

Šādi apstākļi izvirza augstas prasības efektīvai drenāžai, pareizai uzstādīšanai un, kas nav mazāk būtiski, kvalitatīvu produktu, kas izturētu lielu noslodzi daudzu gadu garumā, izvēlei.

ACO piedāvā pilnīgus drenāžas un attīrīšanas risinājumus autostāvvietām un daudzstāvu autostāvvietām.

Lielu platību drenāža

ACO Powerdrain polimērbetona līnijveida drenāžas sistēma, pateicoties tās unikālajam materiālu sastāvam un īpašajai V veida formai, nodrošina tādu stabilitāti un izturību, kāda tiek prasīta no šāda veida iekārtām.

Fleksiblā bloķēšanas sistēma Powerlock ar integrēto skaņas izolāciju slāpē cauruļvadu šķērsojošo transportlīdzekļu radītos trokšņus, kā arī mazina režģu un citu iekārtu nodilumu. 

Notekūdeņu attīrīšana

Saskaņā ar EN 858 liekais ūdens no autostāvvietām ir jāattīra no kaitīgām vielām, piemēram, no eļļas un benzīna, pirms tā iefiltrēšanās zemē un novadīšanas gruntsūdeņos.

ACO piedāvā plašu eļļas atdalītāju līniju, kas ir īpaši izstrādāta liekā ūdens novadīšanai ar augstām attīrēšanas prasībām.

ACO Oleopator sērija ir ideāla apvienošanai ar līnijveida drenāžas sistēmu un izskalošanas iekārtām, lai radītu pilnīgu risinājumu. 

Lietusūdens aizkavēšana un infiltrēšana

Veicot drenāžu lielām asfaltētām platībām, kur pastāv intensīvu nokrišņu risks, ir ieteicams uzstādīt ACO StormBrixx, kas ātri un efektīvi tiks galā ar lieko ūdeni, tādējādi samazinot pārslodzi kanalizācijas sistēmā.

ACO StormBrixx ir revolucionārs jaunums, kura unikālais dizains ar daudzajiem iedobumiem nodrošina kontrolētu liela nokrišņu daudzuma savākšanu, uzkrāšanu un pakāpenisku izskalošanu.