Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Risinājumi

Autoceļi

Pastāvīgi lieli ātrumi

Autoceļi un automaģistrāles ir sarežģīta vide kanalizācijas sistēmām, elektrostacijām un kontrolšahtu vākiem.

Daudzie un dažādie transportlīdzekļi, sākot ar vieglajām automašīnām līdz pat lieljaudas kravas automašīnām, kas pāvietojas lielā ātrumā, bremzē un veic pagriezienus dažādos laikapstākļos 24 stundas diennaktī, rada lielu noslodzi un smagu spriedzi ceļu segumiem. 

Šādiem apstākļiem var būt piemēroti tikai rūpīgi pārbaudīti, uzticami un kvalitatīvi produkti. Kanalizācijas sistēmas tehniskajiem parametriem ir jābūt pareizi noteiktiem, un tai ir efektīvi jādarbojas, lai nodrošinātu virsmas ūdeņu ātru novadīšanu un neizraisītu satiksmes negadījumus akvaplanēšanas vai uz ceļa seguma sasaluša ūdens dēļ.

Ceļu drenāža

ACO piedāvā ceļiem paredzētu plašu čuguna produktu līniju, kas ir divreiz vieglāka par tradicionālajiem apdares materiāliem, taču, pateicoties inovatīvajai bultskrūvju noslēgšanas sistēmai, tā nodrošina maksimālu satiksmes drošību.

Šis risinājums tiek papildināts ar ACO līnijdrenāžas sistēmu, kas ir pieejama dažādās konfigurācijās un izmēros un kas efektīvi novada virsmas ūdeņus no ceļu segumiem. Visās sistēmās ietilpst režģis, kas ir novietots virs savstarpēji savienotiem polimērbetona cauruļvadiem - noturīgs kompozītmateriāls ar lielisku izturību.

Atdalīšana

Ūdens, kas tiek savākts no ielām un ceļiem, parasti satur cietas vielas, piemēram, lapas un smiltis. Atkarībā no satiksmes intensitātes notekūdeņi var saturēt arī sārmus no degvielas, cinku no riepām vai varu no bremžu klučiem. Ja netiktu veikta atdalīšana, šādas vielas nonāktu gruntsūdeņos.

ACO piedāvā plašu eļļas atdalītāju, septisko tvertņu un sedimentācijas cisternu klāstu attīrīšanai un uzkrāšanai pirms pakāpeniskas iefiltrēšanas gruntsūdeņos.