Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Risinājumi

Ēdnīcas

Droša un higiēniska vide

Ēdnīcās ir pareizi jāapstrādā dažādu veidu ūdeņi, lai nodrošinātu optimālus darba apstākļus un efektīvi kontrolētu higiēniskos apstākļus, novēršot baktēriju perēkļu veidošanos kanalizācijas sistēmā.

Šo prasību izpildei ir nepieciešama īpaši veidota grīdas noteka, kas ir pielāgota darba plūsmai virtuvē. Tieši tādēļ ir būtiski uzstādīt ūdens necaurlaidīgus, ķīmiski un mehāniski izturīgus grīdas cauruļvadus, trapus un kanālus telpās, kur notiek ražošana, sagatavošana un tīrīšana, lai ātri un efektīvi var savākt notekūdeņus, atkritumus un netīrumus.

Lai nodrošinātu kārtīgu netīrumu novadīšanu, ir būtiski izmantot pareiza garuma grīdas noteku skaitu.

Jāpievērš uzmanība arī tam, kā notekūdeņi tiks apstrādāti. Saskaņā ar EN 1253 notekūdeņi no pārtikas rūpniecības ir jāattīra pirms to novadīšanas kanalizācijas sistēmā.

ACO nerūsējošā tērauda kanalizācijas sistēmas

Nerūsējošais tērauds ir noturīgs pret koroziju, kā arī izturīgs materiāls ar gludu virsmu, kas ir izcilas īpašības grīdas notekām ēdnīcās.

ACO piedāvā plašu nerūsējošā tērauda cauruļvadu, trapu, režģu un kanālu  sistēmu sortimentu (1.4301 vai 1.4571), kas ir pārbaudīti un sertificēti saskaņā ar EN 1433, kā arī tiem ir CE marķējums.

ACO lielgabarīta trapus (Tray channel) parasti izmanto, kad nepieciešams apstrādāt lielus ūdens daudzumus, bieži pie virtuves iekārtām.

Turpretī ACO sanitāros trapus (EG 150) visbiežāk izmanto tur, kur ir tikai tīru notekūdeņu pilieni vai šļakatas.

Turklāt ir pieejami arī ACO Industriālie trapi (gulijas 157 un 218), kas ir īpaši piemēroti kanalizācijas sistēmām, kur sastopami vidēji liels daudzums notekūdeņu un netīrumu.

Tauku atdalītājs

Lai aizsargātu kanalizācijas sistēmu no aizsprostojumiem, veicot notekūdeņu apsaimniekošu, grīdas notekai tiek pievienots taukvielu atdalītājs. Šādi atdalītāji ir pieejami uzstādīšanai iekštelpās vai gruntī.