Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Par ACO

SIA ACO Nordic

APMEKLĒJIET ACO SALONU RĪGĀ X

Ar prieku gaidīsim Jūs ciemos mūsu birojā Dzelzavas ielā 120z - 4 st., Rīgā.

Vēsture X

Dažādās uzņēmējdarbības formās, ACO ir bijis pārstāvēts Baltijas valstīs jau vairāk kā 15 gadus.

Sākumā ACO bija kā  pārstāvniecība, bet kopš 2006.gada ACO Latvijā izveidoja meitas uzņēmumu SIA "ACO Nordic" 2007.gadā tika izveidots analoģisks uzņēmums Igaunijā un 2008.gadā, likumsakarīgi, tika izveidots arī Lietuvā.

Lai nodrošinātu ātru un efektīvu klientu apkalpošanu, 2006.gadā ACO Rīgā izveidoja noliktavu, kas joprojām nodrošina ātras piegādes uz visām trim Baltijas valstīm.

Mūsu vīzija X

ACO ir pasaulē vadošais uzņēmums ūdens drenāžu tehnoloģiju izstrādē

Mēs redzam savu tirgu ar mūsu klientu acīm. Mums patīk būt tuvu klientiem, lai atstātu uz viņiem labu iespaidu ar teicamiem produktiem un pakalpojumiem.

Mūsu misija X

ACO izstrādā risinājumus rītdienas vides apstākļiem.

Globālās pārmaiņas arvien biežāk izraisa ekstremālus laika apstākļus, piemēram, sausumu un spēcīgus nokrišņus. Mēs izstrādājam inovatīvus sistēmu risinājumus, lai tiktu galā ar šiem apstākļiem.

Mūsu vērtības X

ACO radām degsmi tiekties uz izcilību.

Mēs atbalstām tos, kuri rīkojas drosmīgi. Mums patīk strādāt radoši, pārvarot visus šķēršļus. Mūsu filozofijas pamatā ir vēlme kļūt vēl labākiem.

VALDE X

ACO Nordic,  SIA valdi ievēl ACO Nordic Holding A/S.

Valdes locekļi:

Søren W. Olsen, valdes priekšsēdētājs
Carsten Hougaard-Jensen, valdes loceklis
Raimonds Stumburs, valdes loceklis

ACO Nordic Holding A/S ir ACO reģionālais galvenais birojs Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

ACO Nordic Holding A/S
Odinsvej 13
DK-4100 Ringsted
Tâlr.: + 45 57 66 65 00

SIA ACO Nordic ir ACO Nordic Group meitas uzņēmums

Esam specializējušies ūdens drenāžas nozarē, sniedzot visaptverošus sistēmu risinājumus, uzstādīšanas un apkopes atbalsta pakalpojumus. Mēs piedāvājam drošus un efektīvus risinājumus lietus ūdens, kanalizācijas ūdeņu un notekūdeņu apsaimniekošanā. 

Mūsu sistēmas tiek lietotas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos – ēdnīcās, restorānos, pārtikas rūpnīcās, autostāvvietās, termināļos, mazumtirdzniecībā, uz ceļiem un viaduktiem, dzīvojamās ēkās, viesnīcās, lidostās, ostās un citur.

Mēs sadarbojamies ar arhitektiem, inženieriem, konsultējošiem uzņēmumiem, nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem, būvuzņēmumiem, valsts iestādēm, celtniekiem un projektētājiem. Balstoties uz hidrauliskiem aprēķiniem, mēs izstrādājam efektīvus risinājumus.

ACO produktu sortimentu pārdod plašs tirdzniecības tīkls, tostarp arī vairumtirgotāji.
Mūsu sadarbības partneri