Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Pakalpojumi

Produktu attīstība

Izmantojiet mūsu darbinieku pieredzi!

Ja Jums ir projekts, kas paredz īpašus risinājumus vai jauna koncepta attīstību, sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem un noskaidrojiet labāko iespējamo risinājumu.

ACO ir 26 ražotnes un vairāki izpētes, attīstības un testēšanas centri visā pasaulē, kuros pieredzējuši un prasmīgi eksperti veic izpētes darbus un turpina izstrādāt inovatīvus produktus, kas atbilstu nākotnes prasībām un būvniecības nozares vajadzībām.

Mūsu klientu konsultanti ir pieejami, lai pārrunātu, novērtētu un izstrādātu optimālākos risinājums, kas atbilst Jūsu īpašajām vēlmēm un prasībām.

ACO palīdzēs izstrādāt individuālus risinājumus līnijveida drenāžām, vannas istabu drenāžām, kā arī naftas produktu un tauku atdalītājiem.

linedrain2.jpgbathdrain.jpg1ser

ACO Grupa ir pasaulē vadošais piegādātājs drenāžas sistēmu - gan iekštelpām, gan ārtelpām,  ražošanā, piegādē un attīstībā. Mūsu vārds nozīmē kvalitāti, pieredzi un inovācijas.

ACO vairāk kā 65 gadu laikā ir uzkrājis pieredzi profesionālas drenāžas, efektīvas ūdens attīrīšanas, aizturēšanas un aizvadīšanas jomā.