Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Konsultâcijas

Ūdens novadīšanas tehnika

KOPSAVILKUMS X

Virsmas ūdens drenāžas sistēmas ir izstrādātas tā, lai:

  • samazinātu ūdens uzkrāšanos,
  • novērstu negadījumus, ko izraisa slīdēšana,
  • padarītu ietves drošākas un paildzinātu to lietošanas ilgumu,
  • pasargātu īpašumus no applūšanas,
  • radītu lielākas ērtības gājējiem,
  • nodrošinātu kvalitāti un piešķirtu estētisku veidolu bruģētām platībām
Līnijveida drenāža X

Ekonomiskais pamatojums un produkta ilgmūžība vienmēr ir bijuši būtiski faktori būvnieku, inženieru un arhitektu darbā ar līnijveida drenāžu, taču tagad uzmanība tiek pievērsta arī citām vērtībām.

Ūdens novadīšans sistēmu attīstība būtiski paplašinājušas iespējas izveidot ainavu tā, lai cilvēkiem sniegtu skaistus un aizkustinošus iespaidus. Ūdens novadīšanas sistēmas ir kļuvusi par arhitektūras daļu.

Klimata pārmaiņu rezultātā ir palielinājies nokrišņu daudzums, un ir nepieciešams, lai arhitekti, inženieri un celtniecības materiālu piegādātāji rastu risinājumus, kā novadīt lietusūdeņus kā no publiskām, tā arī no privātām teritorijām ātri un droši, vienlaikus ņemot vērā arī izmaksas.

billede1.jpg

Līnijveida drenāžas sistēmas ar regulārām notekām visā garumā sniedz lielisku noteces kapacitāti un mazina stāvoša ūdens uzkrāšanās risku.

Šādam risinājumam ir arī nepieciešams minimāls apakšzemes cauruļvadu daudzums.

ACO uzņēmumā mēs ticam, ka  visprātīgāk ir apvienot tradicionālo drenāžas sistēmu ar līnijveida drenāžas sistēmu, lai atdalītu parastos notekūdeņus no lietusūdens un tādējādi novērstu plašu postījumu iespēju infrastruktūrai, celtnēm un dabai.

billede2.jpg

Vienkāršs risinājums - vienkārša uzstādīšana
Izveidojot virsmu ar kritumu virzienā pret noteku, līnijveida drenāžas sistēma vienkāršā veidā izmanto gravitācijas principu. Pateicoties drenāžas sistēmas izbūves īpatnībām, pielāgošana ietvēm ir vienkāršāka, un tā paver plašākas konstrukcijas risinājumu iespējas.

Pateicoties pamata padziļinājumam, sistēmas ir vienkāršāk uzstādīt, līdz ar to jāveic mazāk rakšanas darbu un jāizved augsne.Tas ļauj ietaupīt līdzekļus, jo ir nepieciešams minimāls savienojumu skaits pie pastāvošām iekārtām.


Vienkārša apkope
Gruži un netīrumi bieži nonāk kanalizācijas sistēmā. Tā kā sistēmai nav tiešas piekļuves, tās attīrīšana ir sarežģīta un prasa lielas izmaksas. Līnijveida drenāžas sistēmu ir vienkāršāk attīrīt jo tai var ērti piekļūt tieši no ielas līmeņa.

Lai uzzinātu vairāk par līnijveida drenāžu, sazinieties ar mūsu projektu vadītājiem.


ACO ir pasaules vadošais uzņēmums virsmas ūdens novadīšanas sistēmu ražošanā, piedāvājot notekas un režģus ar  virkni priekšrocību estētiskā veidola un hidrauliskās kapacitātes ziņā, kā arī vienkāršās uzstādīšanas un apkopes ziņā.