Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Konsultācijas

Projektēšana

Projektēšana, plānošana un individuāli risinājumi

Izmantojiet mūsu tehnisko konsultantu zināšanas un pieredzi pirms specifikācijas un risinājuma iesniegšanas vai liela projekta uzsākšanas.

Drošu risinājumu izveidošana ūdens apsaimniekošanai ir komplekss jautājums, un katram projektam var būt iespējami dažādi risinājumi - mēs iesakām sazināties ar mūsu ekspertiem. Optimālo risinājumu pamatā ir filozofija, ka virszemes ūdeņu novadīšana ir pēc iespējas jāprojektē kā kompleksa sistēma, sākot ar ūdens savākšanu un attīrīšanu līdz aizturēšanai un aizvadīšanai.

Sazinieties ar tehnisko konsultantu, kas palīdzēs izvēlēties tehniski drošāko un ekonomiski izdevīgāko risinājumu Jūsu projektam.

Palīdzība aprēķinu veikšanai un tehnisko parametru noteikšanai

Ir vairāki parametri, kas ietekmē drenāžas sistēmas, tauku / eļļas adalītāju darbību un ūdens aizturēšanas sistēmu aprēķinus. Lai uzzinātu vairāk, sazienaties ar mūsu tehniskajiem konsultantiem. Papildus tehnisko parametru noteikšanai un aprēķiniem, mēs sagatavosim arī rasējumus un citus nepieciešamos dokumentus.

Izmantojot mūsu tehnisko parametru noteikšanas rīku, varat noteikt tehniskos parametrus arī patstāvīgi. Jūs saņemsiet vienkāršu un drošu pārskatu par savu risinājumu. 

Konsultācijas par likumdošanu un kvalitātes prasībām

Iesakām aprunāties ar konsultantu pirms lielāka projekta uzsākšanas, lai būtu pilnībā informēti par jaunākajām izmaiņām likumdošanā, kas attiecināmas uz drenāžu sistēmām, tauku un eļļas atdalītājiem.

Pašvaldībām palīdzam noteikt vajadzības un prasības saistībā ar notekūdeņu novadīšanu un apsaimniekošanu pirms celtniecības projektu izveides un sākšanas.

Palīdzība ar iestāžu apstiprinājumu saņemšanu un kvalitātes prasībām

Izmantojiet mūsu dokumentus un pieredzi, kad iesniedzat pieteikumus apstiprināšanai pašvaldības iestādēs.

Mēs varam sagatavot arī nepieciešamos dokumentus kvalitātes apstiprinājumiem, tostarp dokumentāciju saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu.