Contact
  • Grozs ir tukšs
Lejuplādēt
Konsultācijas

Nākotnes drenāža

Risinājumi nākotnes vides nosacījumiem

Mūsu ekosistēma ir pakļauta lielai spriedzei, kūst ledāji, ceļas jūras līmenis, ik dienu dzirdam aiz vien jaunas ziņas par to kā globālās CO2 emisijas ietekmē vidi.

Pasaule ir atskārtusi, ka klimata pārmaiņas ir realitāte. Tāpēc mums ir nepieciešami cilvēki, kas uzņemtos atbildību par nevainojamu risinājumu izstrādi, kas uzlabotu ēku un infrastruktūru stāvokli un nekaitētu cilvēkiem un dzīvniekiem.

Taču ar ilgtermiņa risinājumiem vien ir par maz, lai mazinātu enerģijas patēriņu. Svarīgi ir atrast risinājumus, kas nekavējoties tiktu galā ar problēmām, kuras rada klimata pārmaiņas.

Paaugstinātais nokrišņu daudzums un lietusgāzes norāda uz nepieciešamību pēc sarežģītākiem un izsmalcinātākiem drenāžu sistēmu risinājumiem.

Ilgtspējīga virszemes ūdeņu apsaimniekošana

Lai palīdzētu arhitektiem, projektētājiem un uzņēmējiem ievērot likumus un vides nosacījumus, kas saistīti ar virszemes ūdeņu apsaimniekošanu,  ACO ir radījis ACO Sistēmas ķēdi - ACO System Chain.

ACO Sistēmas ķēde ietver četrus pamatprocesus - savākt, attīrīt, aizturēt un aizvadīt (collect-clean-hold-release), kas nepieciešami pilnīgai un ilgtspējīgai virszemes ūdeņu apsaimniekošanai.